Tarnetingimused

Seisuga 12.03.2021

Toodete kohaletoimetamine ja üleandmine

Kaup toimetatakse Ostja poolt tellimuses sisestatud tarneaadressile. Tarne teostamise kohta teavitatakse Ostjat tellimuse vormistamisel märgitud kontaktandmete vahendusel. Tellitud Kauba transport teostatakse vastavalt tellimuse vormistamise hetkel kehtivatele transporditingimustele.

Tellimuse vormistamisel tuleks Ostjal jälgida esitatavate kontaktandmete õigsust, vältimaks viivitusi ja arusaamatusi Kauba kohaletoimetamisel. VEEBIPOOD ja kullerfirma ei vastuta Kauba kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Ostja poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest.

Kaup antakse üle vaid Ostjale. Katkise pakendi korral on Ostjal võimalik keelduda saadetise vastuvõtmisest ja/või teavitades sellest koheselt VEEBIPOE klienditeenindust aadressil kauplus@bergenson.ee

Kolmandale isikule antakse Kaup üle volituse olemasolul (sealhulgas juhul, kui Ostja on määranud tellimuses Kauba saajana kolmanda isiku). Müüja võib volitada Kauba kätte toimetamiseks kolmandaid isikuid.

Kui Ostja ei tule Kaubale järele hiljemalt 14 (neljateistkümne) päeva jooksul pärast kokkulepitud Kauba kättesaamise kuupäeva, loetakse, et Ostja on Müügilepingut rikkunud ning ta ei soovi Kaupa. Müüjal on õigus Müügilepingust ühepoolselt taganeda ning nõuda kahju hüvitamist (näiteks kauba hoiukulusid) ja tasaarveldada Müüja poolt kantud kahju Ostja poolt ette tasutud summadega.

Taganemisõigus

Taganemistähtaeg lõpeb 14 päeva möödumisel alates päevast mil Ostja või Ostja nimetatud kolmas isik, kes ei ole vedaja, on saanud Kauba füüsiliselt enda valdusesse.

Ostjal on õigus põhjust avaldamata taganeda e-poest sõlmitud Müügilepingust 14 päeva jooksul. Taganemisavaldust saab esitada järgnevalt:

  • Täidetud tagastus/taganemisvorm /vorm saadetakse koos kaubaga/ saata koos tagastatud toodetega Müüjale.
  • Saates vabas vormis ühemõttelise e-kirja aadressile kauplus@bergenson.ee
  • NB! Müüjale saabunud tagastusi aktsepteeritakse üksnes koos täidetud tagastusvormi või -avaldusega.

Taganemisõiguse kasutamiseks tuleb teavitada Müüjat oma otsusest Müügilepingust taganeda kirjaliku avaldusega, mis tuleb esitada Müüja esinduses või saata e-postiga.

Kontaktandmed:

SaxBergenson OÜ
Narva mnt 5 Jõhvi 41531
kauplus@bergenson.ee
tel. 58408403

Tagastamine pakiautomaadi kaudu

Lisage pakki täidetud tagastusleht ja pakkige tagastatav pakk nii, et seda ei saaks ilma pakendit rikkumata avada. Eemaldage vana aadresskaart. Paki saatmiseks sisestage pakiautomaati Teile saadetud tagastuskood/pakikood (leiate selle paki saabumise teatest). Tagastus jõuab e-poodi 3 tööpäeva jooksul.

  • Omniva puhul saab tooteid tagastada samasse automaati, kust pakk välja võeti
  • SmartPosti puhul saab tooteid tagastada igasse Itella pakiautomaati – kasutada sama koodi, millega pakk kätte saadi.

Tagastamine mõne meie kaupluse kaudu

Lisage pakki täidetud tagastusleht. Poodide klienditeenindajad saadavad tagastuse edasi e-poodi, kus viiakse läbi ümbervahetamis- või tagastusprotsess. Tagastus jõuab e-poodi 5 tööpäeva jooksul.
NB! Tavakaupluses raha ei tagastata.
Kauba ümbervahetamis- või tagastusprotsess viiakse läbi ainult VEEBIPOES.

Tavapoodidest endale asendustoodet kahjuks valida ei saa.

Toote saab ümber vahetada ainult sama toote teise suuruse vastu. Ümbervahetamise korral saadame Teile uue toote vahetult pärast ümbervahetatava kauba kätte saamist.

Rahatagastuse korral tehakse tagastus samale arvelduskontole, millelt Tellimuse eest tasuti, 14 päeva jooksul alates tagastusavalduse  esitamisest. 

Tagastamise pakikulud kannab ostja.

Ümbervahetatav või tagastatav ese ei tohi olla kahjustunud ega kandmisjälgedega, see peab olema originaalpakendis ja toote küljes peavad olema kõik originaaletiketid. 

Palume avada tootepakend alati ettevaatlikult seda kahjustamata. Kui pakendit ei ole võimalik avada seda rikkumata, siis ei pea tagastatav toode olema originaalpakendis.